WD Blue SSD 500GB 3D NAND 2.5 7MM WDS500G3B0A

SKU: WDS500G3B0A
Üretici: WD
2.649,57 ₺ (TL) (KDV Dahil)
Kullanılabilirlik: Stokta yok
Kapasite   500 GB
Arayüz      SATA III
Boyutlar (L x W x H)    100.2mm x 69.85mm x 7mm
Ardışık Okuma Performansı     555MB/s
Ardışık Yazma Performansı     440MB/s

İşlerinizi daha ileriye taşıyabilmeniz ve yaratıcı potansiyelinizi arttırabilmeniz için PC’nize yeni bir soluk getirin. Profesyoneller, içerik oluşturucular ve editörler için özel olarak tasarlanan WD Blue SA510 SATA SSD, Western Digital için Acronis® True Image™ yedekleme ve siber koruma yazılımı ve ayrıca ücretsiz üç aylık Dropbox® Professional deneme sürümü içerir.

Yaratıcılığınızı Üst Seviyeye Yükseltin
560 MB/sn ye kadar okuma hızları (500 GB ve 1 TB modelleri) sunan bu hızlı SATA SSD, daha yaratıcı kalmanız ve daha üretken olmanız için iş akışınıza ayak uyduran bir performans artışı sunar.

PC’nizi Baştan Yaratın
Neden pahalı bir yeni masaüstü bilgisayar alasınız? 1 TBa kadar kapasiteler ve yüksek dayanıklılığın yanı sıra, iki şarj arası daha uzun dizüstü bilgisayar ömrü için düşük güç tüketimi ve HDD’lere kıyasla daha az titreşime sahip olan WD Blue SA510 SATA SSD, güçlü bir PC yükseltmesi için en mükemmel disktir.

İçeriklerinizi Korumaya Yardımcı Olun
Bilgisayarınızın tüm sabit diskini, dahili Western Digital için Acronis True Image™ yazılımı ile WD Blue SA510 diskinize kopyalayın. Bu kolay ve etkili yazılım, fidye yazılımlarına karşı yapay zeka tabanlı koruma sunmaya ve sizi birçok saldırıdan korumaya yardımcı olur.

Dropbox ile Dosyaları Kolayca Paylaşın
Dropbox , depolama ve iş birliğini hiç olmadığı kadar kolay hale getirir. WD Blue SA510 diskini satın aldığınızda sunulan ücretsiz üç aylık deneme süreli Dropbox Professional ile fotoğraf ve videolardan, belge, sunum ve daha fazlasına kadar içeriklerinizi tek ve erişimi kolay bir yerde paylaşın.

Daha Fazla Kontrol ile Yaratın
İndirilebilir Western Digital SSD Dashboard, diskinizin sağlığını, sıcaklığını, kullanılabilir alanını, üretici yazılımı sürümünü ve daha fazlasını izlemenize yardımcı olurken, daha az endişelenin ve projelerinizi kontrol altında tutun.