WD 500GB Green SN350 SSD m.2 NVMe WDS500G2G0C 2400-1500MBS

SKU: WDS500G2G0C
Üretici: WD
Fiyat için Arayın
Kapasitesi
500 GB
Arabirim
M.2 NVMe PCIe 3
Dahili / Harici
Dahili
Boyut (inç)
M.2 2280

WD GREEN SN350 NVMe SSD

 

Bilgisayarınızdan Vazgeçmeyin, Performansını Arttırın
 
WD Green™ SN350 NVMe™ SSD, eski bilgisayarınızı günlük kullanım için yeniden canlandırabilir. İster sınıfta, ister alışverişte, sohbette veya internette gezinmede kullanıyor olun, bu disk SATA disklerden dört kata kadar daha hızlı2 çalışabilir. Hareketli parçası olmaması nedeniyle SSD’ler, önemli verilerinizi kazara çarpmalara ve düşmelere karşı korumaya yardımcı olmak için darbeye dayanıklı bir tasarım sunarlar. İnce M.2 2280 form faktörü, NVMe yuvası bulunan her bilgisayar için hızlı ve kolay bir yükseltme sağlar. Buna ek olarak, içinizin daha da rahat etmesi için indirilebilir Western Digital® SSD Dashboard ile diskinizin sağlığını izleyebilirisiniz.

NVMe™ Gücüne Artık Erişilebilir

Geleneksel SATA disklerden daha üstün olan uygun maliyetli NVMe™ teknolojisi ile hızlı performansı deneyimleyin.
 

Verilerinizi Korumaya Yardımcı Olur

Hareketli parçası bulunmaması nedeniyle katı hal diskleri verilerinizi günlük çarpmalara ve düşmelere karşı korumaya yardımcı olur.
 

Hızlı Yükseltme

Sisteminizi yükseltmek ince M.2 2280 form faktörü ile kolaydır. Tek ihtiyacınız olan bir NVMe yuvası ve yaklaşık 10 dakikadır.
 

Diskinizin Sağlığını İzleyin

Western Digital SSD Dashboard en üst seviyede performans sağlamaya yardımcı olmak için anlık performansı, kullanılabilir boş alanı, sıcaklığı ve daha fazlasını izleyen ücretsiz ve indirilebilir bir yazılımdır.