LOGITECH M220 SESSİZ KABLOSUZ MOUSE BEYAZ 910-006128

SKU: 910-006128
Üretici: Logitech
669,06 ₺ (TL) (KDV Dahil)
Kullanılabilirlik: Stokta yok

Bağlantı Türü: 2,4 GHz kablosuz bağlantı
Kablosuz aralık: 10 metre
Bağlantı / Güç: Evet, açma/kapama düğmesi
Pil Bilgileri: 1 AA
Pil
ömrü: 18 ay*
* Pil ömrü kullanıcıya ve kullanım koşullarına bağlı
olarak değişkenlik gösterebilir
DPI (Min/Maks): 1.000 ±
Algılayıcı
teknolojisi: Logitech Gelişmiş Optik İzleme
Algılayıcı çözünürlüğü:
1.000 dpi
Kaydırma Tekerleği: Evet, 2 Boyutlu, optik
Tuş sayısı: 3
Standart ve Özel Tuşlar: Orta tıklatma

M220 Silent Kablosuz FareSessiz, konforlu ve kullanımı kolay kablosuz fare.

Her Tıklamada SessizlikDikkat dağıtıcı tıklama seslerini unutun. M220, %90 üzerinde gürültü Logitech M220 ve Logitech M170 ses seviyesi karşılaştırması. Sol tıklama dBA düzeyi, bağımsız bir laboratuvar tarafından 1 m uzaklıktan ölçülmüştür. azaltımı sağlayarak sizin ve etrafınızdakiler için daha düşük sesli ve daha verimli bir ortam oluşturur. Küçük boyutu ve akıcı imleç kontrolü sayesinde sıkışık çalışma alanları ve kalabalık masalar için idealdir.

Daha Az Gürültü, Daha Fazla DikkatDikkat dağıtıcı gürültüler olmadan işinize odaklanın. Logitech’in SilentTouch Teknolojisi, tıklama seslerini %90’dan fazla azaltır ve farenin en iyi şekilde performans göstermesini sağlar. Böylece her tıklamayı hisseder ancak neredeyse hiç ses duymazsınız.

Konforlu Şekil, Kompakt TasarımElinizin doğal kıvrımını takip eden konforlu ve yuvarlak hatlı şekil ile daha uzun süre verimli kalın. Kompakt ve kablosuz fare, çantanızda dizüstü bilgisayarınızın yanına kolayca sığar; böylece çalışacağınız her yere götürebilirsiniz. M220, sol veya sağ elini kullanan herkes için eşit derecede konforlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kolay Gezinme, Hassas KontrolKontrollü satır satır kaydırma deneyimi ile daha kolay gezinin. Tıklayamama sorunu ortadan kalkıyor; optik sensör, neredeyse her yüzeyde akıcı ve sorunsuz imleç kontrolü ile takip etmenize olanak sağlar.

Güvenebileceğiniz KaliteFare, Logitech’i fare ve klavye kategorilerinde global bir lider hâline getiren yüksek kalite standartları kullanılarak üretilmiştir. Dayanıklı ve güvenilir M220, açma/kapama anahtarı ve otomatik uyku güç tasarruf modu sayesinde pil değiştirmeden 18 aya kadar çalışır.

Tak ve Çalıştır Düzeyinde BasitlikM220; Windows®, macOS, Chrome OS™ ve Linux® ile uyumludur ve USB alıcıyı masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza taktığınız an çalışmaya başlar. Aynı zamanda alıcı 10 metre mesafeye kadar güçlü ve güvenilir bir bağlantı sağlar.

Yüksek VerimlilikDizüstü bilgisayarınıza M220’yi ekleyerek daha fazlasını başarın. Son zamanlarda yapılan bir çalışmaya göre dokunmatik yüzey yerine bu fareyi tercih eden dizüstü bilgisayar kullanıcılar %50 daha verimli olmuş ve %30 daha hızlı çalışmışlardır.

Mouse Boyutlar
Yükseklik99 mm
Genişlik60 mm
Derinlik39 mm
Ağırlık (piller dâhil)75,2 g
Unifying USB Alıcı Boyutlar
Yükseklik18,7 mm
Genişlik14,4 mm
Derinlik6,1 mm
Ağırlık1,8 g
Diğer Özellikler
Sistem GereksinimleriKullanılabilir USB bağlantı noktası Windows® 10,11 veya üzeri, macOS 10.5 veya üzeri, Chrome OS, Linux Kernel 2.6+
Teknik Özellikler
SilentTouch Teknolojisi%90 daha az gürültü Sol/Sağ tıklama, Orta tıklama
Sensör teknolojisiAkıcı optik izleme DPI (Min./Maks.): 1000±
Tuşlar Tuş sayısı3 (Sol/Sağ tıklama, Orta tıklama)
KaydırmaSatır satır kaydırma
Kaydırma TekerleğiEvet, 2 boyutlu, optik
Pil18 ay
Pil Bilgileri1 adet AA (dâhil)
Bağlantı Türü2,4 GHz USB kablosuz bağlantı
Kablosuz kullanım mesafesi10 m
Bağlantı / GüçEvet, açma/kapama düğmesi
İsteğe bağlı yazılımLogitech Options