DARK GH200 Stereo Gaming Headset DK-AC-GH200 Kablolu Oyuncu Kulaklık

SKU: DK-AC-GH200
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark Gaming Kablolu Oyuncu Kulaklığı
Yüksek Performanslı Oyuncu Kulaklığı ile Rakiplerinizin Önünde Olun!Oyunlarda En Büyük Kozunuz
Oyunlar yalnızca görüntüden ibaret değildir. Ses ile görüntü aynı anda bir bütün olarak düşünülmelidir. Oyuncular çok iyi bilir ki ses de en az görüntü kadar önemli bir etkendir. Dark mühendisleri GH200 kulak üstü oyuncu kulaklığı ile oyunlarınızın başından sonuna kadar oyunun içine girmenizi sağlayan yüksek kaliteli stereo ses sunan GH200 oyuncu kulaklığını tasarladı. Gamer tasarımının yanı sıra PC, Notebook, Akıllı telefonlar, PS, Xbox vb. tüm platformlarla uyumludur.
Gerçek Oyuncular İçin Gerçek Ses

Zarif bir tasarıma sahip olan Dark GH200 hafif ve dengeli yapısı ile oyuna odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş basları ve yüksek kaliteli ses iletimi ile düşük, orta ve yüksek frekanslardaki sesleri mükemmel düzeyde fark edip hissetmenize olanak sağlayacak. Dış sesleri neredeyse tamamiyle kesen yapısı sayesinde daha az rahatsızlık, daha fazla konfor ve maksimum konsantrasyon ile oyunlarınızı oynayabilmenizi sağlayacak.Tek Eksenli Katlanabilen Mikrofon
GH200'ün yüksek kalite mikrofonu arkadan gelen gürültüyü azaltır ve sesinizi karşıya daha temiz bir şekilde iletebilme olanağı sağlar. Mikrofonunuzu kullanmak istemediğinizde yukarıya doğru katlayabilir veya kulaklığın kablosu üzerinden mikrofonunuzu susturabilir ve geri açabilirsiniz. Bu sayede mikrofon gerektirmeyen aktivitelerinizde mikrofonsuz bir kulaklık gibi kullanaiblirsiniz. Hareketli yapısı sayesinde yukarı aşağı hareket edebilen mikrofon aynı zamanda esneyebilme özelliği ile sağa ve sola da hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede ağzınıza olan yakınlığını ayarlayarak takım arkadaşlarınıza daha kaliteli ses iletimi sağlar.


Kompakt ve Esnek Yapı
Zarif ve hafif bir tasarıma sahip olan GH200 yumuşak kulak ve kafa süngerleri ile herhangi bir ağırlık hissettirmez konforlu kullanım sağlar. Döndürülebilen kulak kısımları ile her kafa yapısına uyan GH200, 4 mevsim rahatlıkla kullanabilmeniz için deri kaplı kulaklık süngerleri ile kullanım rahatlığı sağlar. GH200'ün kulak yastıkları saatler süren kullanım sonrasında dahi konforunu ve yumuşaklık hissini koruması için özel olarak tasarlanmıştır.
Kablo Üzerinde Ses Denetimi
Oyuncular için özel olarak tasarlanan Dark GH200 kulaklığın kablosunun üzerinde ses seviyesi ve mikrofon durumu ayarlama tuşu bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman kolaylıkla ses seviyesini veya mikrofon durumunu ayarlamak için sistem menülerinde gezmenize, oyununuzu yarıda kesmenize gerek yok. Kontrolcü üstündeki ses tekerleğini hareket ettirerek ses seviyesini ayarlayabilir, mikrofonunuzu açıp kapatmak için ise yine kontrolcü üstündeki mikrofon açma/kapama düğmesini kullanabilirsiniz.
2'si Bir Arada Ara Bağlantı Kablosu
Dark GH200 akıllı telefonlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz tek bir universal 3.5mm jack girişine sahiptir. iPhone, iPod, iPad vb. tüm akıllı cihazlarda da GH200'ü kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İki adet 3.5mm jack girişine sahip cihazlar için kutu içerisinde 3.5mm dönüştürücü ile birlikte gelmektedir.Çoklu Platformlarla Uyumluluk
Dark GH200 kulaküstü oyuncu kulaklığı, PS4, Xbox One, MacOS vb. tüm platformlar ve 3,5mm jack girişi bulunan mobil cihazlarla uyumludur. Universal 3.5mm jack teknolojisi ide destekli tüm cihazlarla rahatlıkla kullanılabilir. Dark'ın oyuncu kulaklığını kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Garanti Süresi2 Yıl
Frekans Aralığı20 Hz - 20 KHz
Speaker Boyutu50mm
Speaker Hassasiyeti108dB ± 3dB
Speaker İç Direnci32 ± 15%Ω
Mikrofon TipiÇok yönlü
Mikrofon Boyutu6x2.2mm
Mikrofon Hassasiyeti-42dB ± 3dB
IşıklandırmaKırmızı LED arka aydınlatma
Bağlantıları1x4Pin 3.5mm jak 1xUSB2.0 (USB2.0 ışıklandırma için)
Bağlantı Kablosu2m / USB2.0
Ürün Hediyesi4Pin 3.5mm jak - 2x3Pin 3.5mm jak dönüştürücü