DARK CONNECT MASTER USB3.0-GIGABIT LAN AG ADAPTÖRÜ DK-NT-U3GLAN2

SKU: DK-NT-U3GLAN2
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

USB Dark Type-A  10/100/1000 Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü
USB3.2 Gen 1 Type-A Üzerinden Gigabit Hızında İnternet Bağlantısının Hızlı ve Basit Yolu
 

USB Type-A ile Gigabit Hızında Bağlantı Cebinizde Taşıyabileceğiniz Boyutlarda!
Dark USB Type-A - Gigabit Ethernet adaptörü USB Type-A üzerinden RJ-45 kablolu ağ bağlantısı sunan pratik bir adaptördür. Özellikle yeni nesil Ultrabook ve Macbook Air bilgisayarlarda bulunmayan ethernet portunu USB Type-A ile Gigabit hızında kullanmanızı sağlayacak olan Dark USB Type-A Gigabit Ethernet adaptör minik boyutlarıyla sürekli yanınızda!Ultrabook ve Macbook Air'lerde Kablolu İnternet'e Bağlanın !
Kablosuz internet bağlantısı kolay olsa da kablolu internet bağlantısının hızını ve tepki süresini asla karşılayamaz. Bunu bilen kullanıcılar için Ultrabook ve Macbook'larında kablolu bağlantı her zaman tercih edilen bir seçenektir. Dark  USB Type-A Gigabit Ethernet adaptörüyle kablo üzerinden yüksek hızlı internete kolayca bağlanın.RJ-45 ile Gigabit Hızında Kablolu İnternet Bağlantısı

Standart kablolu ethernet girişine sahip Dark USB Type-A Gigabit Ethernet adaptör ile yeni jenerasyon Ultrabook, Netbook ve Macbook Air gibi cihazlarınıza interneti kablolu getirebileceksiniz. Piyasada bulunan 10/100MB adaptörlerden farklı olarak DARK U3GLAN2 size dünya standartlarında 1Gbps bağlantı hızı sunuyor. Dolayısıyla ağ üzerinden dosya paylaşımı gibi konularda size 10 kata varan hız vaadediyor..Type-A  ile Yüksek Hız
USB2.0'ın 480Mbps hızındaki bağlantısı Gigabit hızında kablolu internet bağlantısını sınırlamaktadır. Gigabit internet hızına ulaşabilmek için 5Gbit/sn hızına sahip USB Tip-A arabiriminin kullanılması gerekir. Dark USB Tip-A Gigabit ethernet adaptör ve bilgisayarınızın USB Tip-A portuyla hız sınırlarını aşacak kablolu bağlantıya sahip olun!İkinci bir RJ-45 Bağlantısına İhtiyaç Duyanlar İçin!
Masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınızda mevcut bulunan ethernet girişinin dışında ayrıca kullanacağınız bir Dark USB Type-A Gigabit Ethernet adaptörü ile bilgisayarınızda 2 adet Ethernet portunu aynı anda kullanabilirsiniz. Ağ kurulumunuz birden fazla altyapıya sahip ve farklı yapılar için ayrı ethernet bağlantısına ihtiyacınız olduğu durumlarda Dark USB Type-A ağ adaptörü ideal çözümdür.
Örneğin; bir ethernet çıkışınızdan internet bağlantısı sağlarken ikinci ağ bağlantısını dahili (intranet) bağlantı için kullanabilir ya da ağ üzerinden çalışan yüksek hızlı harici diski bilgisayarınıza dahil edebilirsiniz.Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Boyutlar
Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Dark USB Type-A Gigabit Ethernet adaptörü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB Type-A Gigabit Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.

Uzun Ömürlü ABS Kaplamalı Elastik Kablo
Güçlü ABS kaplanmış elastik kabloya sahip Dark USB Type-A Gigabit Ethernet adaptör, dayanıklılığı ile vazgeçilmeziniz olacak.

Şık Piyano Siyah Tasarım
Minimalist boyutları ve kompakt tasarıma sahip yapısıyla Dark USB Type-A Gigabit ağ adaptörü piyano siyahın şıklığına da sahiptir.

Teknik Özellikler:

  • Ağ Bağlantı Arayüzü: 10/100/1000Mbps
  • Bağlantı : USB Type-A
  • İşletim Sistemi Desteği : Windows  7 / 8 / 10 / 11 ve MacOSX
  • Ürün Kodu: DK-NT-U3GLAN2